Telefon 0(539) 313 6212
Lokasyon Mersin / Anamur
tekmen oto kurtarma, çekici tekmen ve yol yardım hizmeti

Tekmen Oto Kurtarma

Yolda kalıdğınızda ve aracınız arızalandığında Tekmen Oto Kurtarma'ya ihtiyaç duyarsınız. Bizimle iletişime eçtiğiniz anda Tekmen Oto Kurtarma dakikalar içinde bulunduğunuz konumu tespit ederek yanınıza gelir ve sizi zor durumdan kurtarmak kısa sürede sorununuza çözüm üretir. Aracınızı kısa sürede aracımıza yükleyerek istediğiniz yere çekim işlemi gerçekleştirilir.

Tekmen Çekici

Tekmen Çekici tek bir telefon ile hızlı bir şekilde yanınızda olmak tüm imkanlara sahiptir. Bu imkaları Tekmen ve çevresinde sahip olduğu geniş araç filosu ve deneyimli Tekmen çekici personellerine borçludur. Sizde bu deneyimli personellerden çekici hizmeti almak isyiyosanız bizi arayın neler yapabileceklerimizi size gösterelim.

Tekmen Oto Çekici

Sizlere çok sayıda hizmet vermekteyiz bunlardan biri de Tekmen oto çekici hizmetidir. Sizlere sağladığımız tüm hizmetlerde sizleri rahat ettirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Oto Çekici Tekmen ile bizi tercih edebilir ve bizden hizmet alan ve memnun kalan müşterilerimiz arasına girebilirsiniz.

Tekmen Kurtarıcı

Kurtarıcı sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ve bu işte iyi olduğumuzun farkındayız. Tekmen Kurtarıcı her zaman bu sektörün öncüsü olmaya ve daha bir çok yıl sizlere hizmet sağlamaya devam edecektir. Kurtarıcı Tekmen arayın hizmetlerimizden kısa sürede yararlanın.

Tekmen Yol Yardım

Yol yardım Tekmen hizmeti herkezin bir gün ihtiyaç duyacağı hizmet olma potansiyelini taşımakta ve araç kullanan her kezin bir gün bizle karşılaşması gayer olağan olmaktadır. Tekmen yol yardım ile bu ihtiyacınızı çok hızlı karşılamaktayız ve sizi kısa sürede bu durumdan kurtarmaktayız.

0539 313 6212

0539 313 6212
0539 313 6212