Telefon 0(539) 313 6212
Lokasyon Mersin / Anamur
tekeli oto kurtarma, çekici tekeli ve yol yardım hizmeti

Tekeli Oto Kurtarma

Yolda kalıdğınızda ve aracınız arızalandığında Tekeli Oto Kurtarma'ya ihtiyaç duyarsınız. Bizimle iletişime eçtiğiniz anda Tekeli Oto Kurtarma dakikalar içinde bulunduğunuz konumu tespit ederek yanınıza gelir ve sizi zor durumdan kurtarmak kısa sürede sorununuza çözüm üretir. Aracınızı kısa sürede aracımıza yükleyerek istediğiniz yere çekim işlemi gerçekleştirilir.

Tekeli Çekici

Tekeli Çekici tek bir telefon ile hızlı bir şekilde yanınızda olmak tüm imkanlara sahiptir. Bu imkaları Tekeli ve çevresinde sahip olduğu geniş araç filosu ve deneyimli Tekeli çekici personellerine borçludur. Sizde bu deneyimli personellerden çekici hizmeti almak isyiyosanız bizi arayın neler yapabileceklerimizi size gösterelim.

Tekeli Oto Çekici

Sizlere çok sayıda hizmet vermekteyiz bunlardan biri de Tekeli oto çekici hizmetidir. Sizlere sağladığımız tüm hizmetlerde sizleri rahat ettirmek için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz. Oto Çekici Tekeli ile bizi tercih edebilir ve bizden hizmet alan ve memnun kalan müşterilerimiz arasına girebilirsiniz.

Tekeli Kurtarıcı

Kurtarıcı sektöründe çok uzun yıllardır hizmet vermekteyiz ve bu işte iyi olduğumuzun farkındayız. Tekeli Kurtarıcı her zaman bu sektörün öncüsü olmaya ve daha bir çok yıl sizlere hizmet sağlamaya devam edecektir. Kurtarıcı Tekeli arayın hizmetlerimizden kısa sürede yararlanın.

Tekeli Yol Yardım

Yol yardım Tekeli hizmeti herkezin bir gün ihtiyaç duyacağı hizmet olma potansiyelini taşımakta ve araç kullanan her kezin bir gün bizle karşılaşması gayer olağan olmaktadır. Tekeli yol yardım ile bu ihtiyacınızı çok hızlı karşılamaktayız ve sizi kısa sürede bu durumdan kurtarmaktayız.

0539 313 6212

0539 313 6212
0539 313 6212